Parisuhdeterapiaa, osa 48
Parisuhteessa olevat! Miten käytte vessassa?

12 kommenttia
-
No, eivät ryhmän jäsenet ainakaan käyneet ulostamassa autossa (muovipussiin) kuten taannoin Feissarimokissa julkaistiin. Vähän parempi.
-
-
Siis hää tekee ulosteensa lenkkipolun viereen, jossa koirat sitten penkovat ja kulkevat paljaine tassuineen. Ja sitten ne koirat kuljettavat nämä ulostebakteerit koteihin. Mutta tämä ei vaivaa ollenkaan tätä henkilöä, se vaivaa, että mies kuulee hänen ulostamisensa. Mikään muu ratkaisu ei ole käynyt mielessä? Esim. taustamelu?
-
Nää tyypitkö on vastuussa siitä, että mun koirat on pyörinyt aikanaan ihmispaskassa iha yleisten kaupunki lenkkipolkujen varrella sekä taajamassa sijaitsevan omakotitalon rajapusikossa 😭 mietinki kuka ihme paskoo keskustassa ulos, mut ne on varmaan sit nää puolisoaan karttavat.
-
Valittu mestari: Kyykkii koiran kanssa metsässä.
Ja koiran syyksi jätökset... 🤦🏻♂️ -
Voin käydä puolison läsnäollessa vessassa, mutta minulla on pakko-oireisen häiriön takia kaikenlaisia muita järjettömiä ahdistuksen aiheita. Pakko-oireisen häiriön hoitona on altistusharjoitukset eli pienin askelin yritetään ns. normalisoida omaa käytöstä. Sairaalloiset ajatukset helpottavat, kun pikku hiljaa huomaa, ettei taivas pudonnutkaan niskaan, vaikka uhmasi pään sisäistä ahdistusta.
-
-
Sanjana: Nää tyypitkö on vastuussa siitä, että mun koirat on pyörinyt aikanaan ihmispaskassa iha yleisten kaupunki lenkkipolkujen varrella sekä taajamassa sijaitsevan omakotitalon rajapusikossa 😭 mietinki kuka ihme paskoo keskustassa ulos, mut ne on varmaan sit nää puolisoaan karttavat.
Tää vastaa niin moniin kysymyksiin joihin en kyllä olisi vastausta halunnut tietää. -
Sanjana: Nää tyypitkö on vastuussa siitä, että mun koirat on pyörinyt aikanaan ihmispaskassa iha yleisten kaupunki lenkkipolkujen varrella sekä taajamassa sijaitsevan omakotitalon rajapusikossa 😭 mietinki kuka ihme paskoo keskustassa ulos, mut ne on varmaan sit nää puolisoaan karttavat.
Tää vastaa niin moniin kysymyksiin joihin en kyllä olisi vastausta halunnut tietää. -
Kertokaahan joku psykologiaa opiskellut miten ihmiselle voi syntyä noin järjetön kompleksi normaaleista ruumiintoiminnoista.
-
Koskeva mango: Voin käydä puolison läsnäollessa vessassa, mutta minulla on pakko-oireisen häiriön takia kaikenlaisia muita järjettömiä ahdistuksen aiheita. Pakko-oireisen häiriön hoitona on altistusharjoitukset eli pienin askelin yritetään ns. normalisoida omaa käytöstä. Sairaalloiset ajatukset helpottavat, [...]
Mut eiköhän oo jännää, kuinka nää tekee kaikkensa, etteivät pääsisi ongelmastaan eroon, vaan keksivät kaikenlaisia typeriä keinoja jatkaa ongelmointiaan?Terapiaan? Eeei, mieluummin julkiselle paikalle paskomaan jotta puoliso ei kuule.Omaehtoista altistusta? Ei tule kuuloonkaan, mieluummin otetaan riski että random lenkkeilijät näkevät metsässä. -
Molemmat ollaan istuma ulostajia (M ja N) ja välillä nainen muistaa olla laittamatta pytyn kantta kiinni, yleensä molemmilla ovi raollaan toimituksia tehdessä.
Kommentoi

Kommentti