Löytötavaratoimisto Facebook, osa 83
Harri-hylje lähti risteilylle ja hukkui. 😔

10 kommenttia
-
Todella toivon, että Kati on ainoa, joka soittaa tuosta syystä hätäkeskukseen.
-
-
Epäilen, että sähkömies on jotenkin haihtunut savuna ilmaan (mahdollisesti sähköiskusta?), vain kanki ja työkalut jääneet jäljelle.
-
Epäilen, että hävöksissä on nyt sähkömies eikä työkalut, liekö siepattu kesken hommien? Soittaisin kyllä 112.
-
Harrin seikkailu toi oikeasti hyvän mielen, ihana välillä törmätä tällaisiin positiivisiin julkaisuihin kun tuntuu että maailma kaatuu päälle kun lukee uutisia
-
Noihin älylaseihin pitäisi saada yhteys puhelimesta niin voisi "katsoa" mitä ne lasit näkee ja missä ne sijaitsee?
-
-
Katuviisas lepakko: Olipa ihana tää Harri Hylkeen matka
Ihan kateeksi käy mihin kaikkialle Harri on päässyt. Hienosti tehty Baltic Princessin henkilökunnalta 🥰. -
Haluaisin kyllä nähdä, kun tuo työkalupakki tippuu polkupyörän kyydistä sievästi pystyasentoon ja vielä ilman, että mikään työkaluista lentää jonnekin hevon kuuseen.
-
Outo sorsa: Epäilen, että sähkömies on jotenkin haihtunut savuna ilmaan (mahdollisesti sähköiskusta?), vain kanki ja työkalut jääneet jäljelle.
Ainoa suomalainen, joka ylöstempaistiin.
Kommentoi

Kommentti