Facebook-mokat ja muut sosiaalisen median helmet.

Uutiskatsaus, osa 92

Erika Vikman poseeraa ilman kiertämää – vai poseeraako?
Uutiskatsaus, osa 92

Kelpaako julkaisu etusivulle?

Arkiston aarre

  • Nimi Juuri nyt
    Tulos: 0 (0 ääntä)

    Kommentti

  • 5 kommenttia

      Ei kommentteja
    1. Tulos: +8 (8 ääntä)
      Miltä se toosa sit näyttää?

      Lainaa

    2. Per Cladenius 15.5.2025 0:53
      Tulos: +8 (12 ääntä)
      Mistäköhän jarkko sen tupakan polton keksi, en ainakaan ite ole huomannu että missään suositeltais.

      Lainaa

    3. Intolerantti kirjohylje 15.5.2025 2:11
      Tulos: 0 (2 ääntä)
      Vai semmoinen hinnoittelupolitiikka IS Ekstralla. Ilmaiseksi vain naama. Tiiseri-paketilla saa kokovartalokuvan vaatteet päällä ja hieman sanallisesti mikä siellä alapäässä on niin erikoista. Kalliimmalla Ekstra PlusPlus paketilla sitten alusvaatekuva ja kohteen haastattelu miltä se erikoinen alapää tuntuu. Rikkaille sitten Vain Tuulettimia -paketti missä näkyy kaikki.

      Lainaa

    4. Tilaton valas 15.5.2025 3:05
      Tulos: -1 (1 ääni)
      Intolerantti kirjohylje: Vai semmoinen hinnoittelupolitiikka IS Ekstralla. Ilmaiseksi vain naama. Tiiseri-paketilla saa kokovartalokuvan vaatteet päällä ja hieman sanallisesti mikä siellä alapäässä on niin erikoista. Kalliimmalla Ekstra PlusPlus paketilla sitten alusvaatekuva ja kohteen haastattelu miltä se erikoinen [...]
      Mitenköhän IS ja Ronja on sopinut jakaa voitot kun varmaan toosa houkuttelee paljon uusia tilaajia niin toivoisi ettei Ronjaa riistettäisi tässä. Toosa on aina hintansa väärti ja tässä tapauksessa vielä enemmän.

      Lainaa

    5. Pinkee Hemppi 15.5.2025 3:24
      Tulos: -1 (1 ääni)
      Ei helvetti, Mari 🤦

      Lainaa

    Lue lisää

    Kommentoi

    Avatar

    Vastaa

    Nimikone

    Laiskottaako? Täytä nopeasti nimikoneella!

    Avainsanat: erika vikman, euroviisut, lakritsi, maksumuuri, raskaana, raskaus, rihman kiertämä

  • Uusimmat

  • Kategoriat